@sabina575

Sabi

Sevgililər gününüzü təbrik edirik! Bu günü necə keçirəcəksiniz?

My ex home. Alone.That sounds : as always

niyə alone?

2020-də ölənlər çoxalmışdı məlum.Biri də bu günə düşmüşdü.Özəl biriləri olduğda həmin günün başqa mahiyyəti itir.

hamıya nəsə önəmi olmağı şərtdir ki? hərə bir cürə yaşayır da. məncə hər hansısa günü bu qədər linçləmək mənasızdır.

Bilirsən,arada qalıb o gün gah beynelminəl gündür deyə bütün dünyada qeyd edilir.Bəzi ölkələrdə bizimki kimi ayrıca başqa tarixdə qeyd edillər.Bizdə hələ çox gülməli vəziyyətdədi.Mən görmüşəmki bu gün sırf qızlar gələcək həyat yoldaşlarına hədiyyələr göndərirlər,o biridə 8Martda.əəəəh Bir kütlə var hələ bu tarixə pis baxr.Mən 31 iyun a raziyam.Pff nəysə.

mənə görə ikili arasında olan temalar ikisinə görə normaldısa kiminaə fikri boş olmalıdı. ona görə kim nə edir özünə prinsipindəyəm

Onsuzda elədir.Mövzu ümumişləkdir.Kimisə ad gününü bu təqvimdə keçirtməlidir deyə qarışılmır.Ümumi sevgillərə gunun kecirilmesinine danishilir.Mən qeyd edərəm,etmərəm,bunun haqqında fikir irəli sürə bilərəm ve ya basqasi.2liyə qarışan yoxdur yəni.Ölkələrdən misal gətirdim, ümumi nece keçrilmədən.bu qədər yerini almamış bir təqvim olmaması və ya rəsmiləşməsi yaxshidir.
Liked by: cool4ever

Niye olmur ki, 4 m qonshuluq demekdir, menim de hessas yanashdigim movzudur 'qonshuluq' ve 4 m'den deyilen sozler, susuam -,-

cavid_b1r’s Profile PhotoJaweeD
Arada 4ferqli adda serhed var))

Language: English